Publikum vlastnou hlavou, charakter a odkaz štátneho sviatku.

Autor: Jozef Bartanus | 8.7.2017 o 11:33 | Karma článku: 16,48 | Prečítané:  1608x

Zvážanie a zabezpečenie publika vlastnou hlavou na oslavy na Bratislavskom Devíne v deň štátneho sviatku je ďalším dôkazom, že zákony na Slovensku neplatia rovnako pre každého z nás.

To čo sa zas stalo je nič iné, ako len hnusné ukradnutie peňazí obyvateľov Slovenska v prospech pár vyvoleních a sympatizantov strany Smer.

Nebudem rozvíjať  aký prospech z viac ako 40 000 eur by mohli mať napríklad pár telesne postihnutích obyvateľov, ako by táto suma mohla pomôcť priniesť aspoň akú takú slnečnú náplasť na ich ťažký život a utrpenie. Poprípade tieto peniaze by mohli byť použité na dovybavenie alebo opravu školy, škôlky alebo domu dôchodcou pri transparentnom rozdelení. Pretože tieto peniaze sú vyberané od obyvateľov a je logické, že by mali byť použité tam, kde prinesú najväčší osoh pre bežného občana Slovenska.  Žiaľ - skončili v prospech celkom niekoho iného.

Ako sa opäť ukázalo a potvrdilo nepísané pravidlo, že charakter nepustí. Toto pravidlo charakteru už neplatí len ako motto Mostu, ale platí i pre SNS a samozrejme pre stranu Smer. Je vidieť, že jednota tejto koalície je utvrdená charakterom. Či tento takzvaný charakter sú spoločné kšefty, súkromné akcie alebo rozkradnuté eurofondy je už jedno, pretože táto koalícia je na jednej a tej istej lodi, ktorú drží všemožne nad vodou. Nečudujme sa preto, že dopyt ľudí po spravodlivosti končí pred bránami polície a súdov a akékoľvek kauzy bývajú vždy uhrané do stratena.

Ako už médiá a opozičné strany priniesli, že tentoročný sviatok Cyrila a Metoda a minuté peniaze na dovoz publika boli použité na propagáciu strany Smer a jej samoľúbeho komunisticko-orientovaného predsedu.

Takže aký odkaz z tohoto sviatku a zo zatvorených obchodov si môže slušný človek pamätať?

Kašlem na Vás občania - my si spravíme našu oslavu tak, ako nám to vyhovuje a Vy to ešte i zaplatíte!

P.S. Vaša vládna strana SMER.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Ako riskantná je cesta slovenským autobusom

Aká je kvalita autobusov na cestách.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Majstra populizmu nemá kto nahradiť

Skutočný talent vie škodiť aj z opozície.


Už ste čítali?