Koľko faciek ešte znesieme?

Autor: Jozef Bartanus | 28.6.2017 o 21:01 | Karma článku: 15,06 | Prečítané:  1054x

Takýto výsmech obyvatelia Slovenska už dlho nezažili – plukovník Jahnátek má byť nový predseda URSO.

Ak ho nepoznáte, takto je ten nezávislý zo Smeru, ten Jahnátek ktorý zamestnal rodinu a polovicu dediny, presne ten čo hovorí ako rodený Angličan plynule po anglicky a presne ten čo o korupcii ani nepočul, lebo tam kde je on tak korupcia taktiež neexistuje. A keďže náš pán premiér, veľký protikorupčný bojovník a zároveň predseda za Smer, ktorý veľmi bojuje proti klientelizmu a korupcii nakázali ministerstvu aby vypočúvanie na predsedu URSO bolo neverejné a to preto, aby tá korupcia nemohla vbehnúť do miestnosti, kde sa vypočúval nový predseda URSO a usadiť sa tam.

Ako vidieť, vláda rozdáva boľavú ranu spoločnosti každým dňom, či to už v predstieranom boji proti korupcii, starostlivosti o náš verejný majetok  alebo v schvaľovaní zákonov ktoré pripravujú nás všetkých o peniaze.

Čerešničkou na torte začal deň i idol voličov od zelených mužíčkov a konečne sa ukázalo čo tohto pána i jeho blízku skupinu holohlavích lebiek do politiky prilákalo. Dnes zažiaril krásne vo farbách zlodeja, tak isto ako svieti koalícia Smeru. Pevne dúfam, že sa precítila i skupina ľudí, ktorá ho volila a zistila, že rozum predsa treba používať aspoň pri voľbách. Cítiť to už i na diskusných fórach, keď voliči tejto strany sa začínajú hanbiť za to čo zvolili a  svoje príspevky začínajú formou „Síce nie som volič Kotlebu, ale K ma pravdu ..bla-bla-bla..“ a čakajú na akú stranu sa diskusia zvrtne, aby vedeli ako sa k diskusnej téme postaviť a keďže pud sebazáchovy a sympatie k zelením mužíčkom v nich stále pretrváva, dajú to pocítiť aspoň znížením karmy Kotlebovmu kritikovi, obdobne ako Smerácky úplatní trollovia...

Ale k veci... facky momentálne rozdáva hlavne vládna koalícia a neraz nás nečakane prekvapí.

Tie facky sú len a len útržkami neblahých správ a bordelu okolo spravovania republiky. V skratke sa to dá zhrnúť do jednej vety, že toto zoskupenie, čo je vo vláde a vo vládnej koalícii nemá momentálne žiadnu konkurenciu hanby.

Ak to mám rozviesť tak pri zostavovaní vlády Smeru/SNS/Mostu/Siete, Igor Matovič označil vládu za zlodejov a obludárium a Richard Sulík to nazval mačko-pes a obaja páni sa trafili presne do čierneho.

Po vyše roku vlády „Mačko-psa“ zisťujeme, že táto vláda je nekompetentná, skorumpovaná, neľudská a každým týždňom s novým škandálom na krku. Je až ľúto koľko faciek dostanú slušní ľudia a nakoľko rozkradnutých muničákov,  Kočnerov a Bašternákov, kovbojov v polícii, riaditeľov RSTV, kapitánov, charakterov a znepokojení  sa musíme ešte pozerať.

Pýtame sa dnešnej koalície, kedy už konečne začnú platiť všetky zákony pre každého a nie len pre určité skupiny ľudí?

Kedy nastane tá chvíľa, že koalícia sa bude môcť po každom dni pozrieť do zrkadla bez zvracania?

Odpoveď je jednoduchá – NIKDY.

Jediné riešenie na zmenu a na viac slušnosti na Slovensku je to, že už nikdy nevoliť zoskupenia Smer-SNS-Most-Kotleba, lebo táto kapela už novú pesničku nezahrá.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Ako riskantná je cesta slovenským autobusom

Aká je kvalita autobusov na cestách.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Majstra populizmu nemá kto nahradiť

Skutočný talent vie škodiť aj z opozície.


Už ste čítali?